MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Blog
ug: بلوگ

en: Poll
ug: سايلام
