MASt (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Author
uk: Автор

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Image
uk: Зображення

en: Book
uk: Книга

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Album
uk: Альбом

en: Audio
uk: Звук

en: Event
uk: Подія

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Roles
uk: Ролі

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Gallery
uk: Галерея

en: Short name
uk: Коротке ім'я

en: Forum
uk: Форум

en: Blog
uk: Блоґ

en: Video
uk: Відео

en: Photo
uk: Фото

en: Webform
uk: Вебформа

en: Poll
uk: Опитування

en: Sign in
uk: Увійти

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Taxonomy field @field_name not found.
uk: Поле таксономії @field_name не знайдено.

en: Request a new password
uk: Запитати новий пароль

en: Invalid start param @start
uk: Неприпустимий початковий параметр @start

en: Node type not specified
uk: Не зазначений тип матеріалу

en: Could not upload file
uk: Неможливо відвантажити файл
