MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Author
ur: مصنف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Image
ur: تصویر

en: Book
ur: کتاب

en: Album
ur: البم

en: Audio
ur: آڈیو

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز

en: Forum
ur: فورم

en: Blog
ur: بلاگ

en: Poll
ur: رائے شماری
