MASt (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Book
az: kitab

en: Album
az: Albom

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar
