MASt (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Title
es: Título

en: Submit
es: Enviar

en: Author
es: Autor

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: On
es: Activado

en: Password
es: Contraseña

en: Image
es: Imagen

en: Book
es: Libro

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Album
es: Álbum

en: Event
es: Evento

en: FAQ
es: Preguntas frecuentes

en: Page
es: Página

en: Off
es: Desactivado

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Gallery
es: Galería

en: Short name
es: Nombre abreviado

en: Forum
es: Foro

en: Video
es: Vídeo

en: Photo
es: Foto

en: Poll
es: Encuesta

en: Sign in
es: Registrarse

en: Forgot your password?
es: ¿Ha olvidado su contraseña?

en: Taxonomy field @field_name not found.
es: Campo de taxonomía @field_name no encontrado.

en: Request a new password
es: Solicitar una contraseña nueva

en: Email or username
es: Email o Nombre de usuario
