MASt (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Image
eu: Irudia

en: Book
eu: Liburua

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Album
eu: Albuma

en: Event
eu: Gertaera

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Forum
eu: Foroa

en: Blog
eu: Bloga

en: Photo
eu: Argazkia

en: Poll
eu: Inkesta
