MASt (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: Password
fa: گذرواژه

en: Image
fa: تصویر

en: Book
fa: کتاب

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Album
fa: آلبوم

en: Audio
fa: صوتی

en: Event
fa: رویداد

en: FAQ
fa: پرسش و پاسخ متداول

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Gallery
fa: گالری

en: Forum
fa: انجمن

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Video
fa: ویدیو

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Poll
fa: نظرخواهی

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Taxonomy field @field_name not found.
fa: فیلد رده‌بندی @field_name پیدا نشد.
