MASt (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Author
gl: Autor/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Password
gl: Contrasinal

en: Image
gl: Imaxe

en: Book
gl: Libro

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Album
gl: Álbum

en: Event
gl: Evento

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Gallery
gl: Galería

en: Forum
gl: Foro

en: Blog
gl: Blogue

en: Webform
gl: Formulario web

en: Poll
gl: Enquisa

en: Taxonomy field @field_name not found.
gl: O campo de taxonomía @field_name non foi atopado.
