MASt (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Image
jv: Gambar

en: Book
jv: Buku

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Poll
jv: Poling

en: Taxonomy field @field_name not found.
jv: Field taksonomi @field_name ora ditemokaké.
