MASt (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Author
ne: लेखक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Book
ne: पुस्तक

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Forum
ne: फोरम

en: Blog
ne: ब्लग

en: Poll
ne: मत
