MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Author
ro: Autor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Password
ro: Parolă

en: Image
ro: Imagine

en: Book
ro: Carte

en: General settings
ro: Setări generale

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Roles
ro: Roluri

en: Poll
ro: Sondaj
