MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Author
ru: Автор

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: On
ru: Вкл

en: Password
ru: Пароль

en: Image
ru: Изображение

en: Book
ru: Книга

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Album
ru: Альбом

en: Audio
ru: Аудио

en: Event
ru: Событие

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Roles
ru: Роли

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Gallery
ru: Галерея

en: Short name
ru: Краткое имя

en: Forum
ru: Форум

en: Blog
ru: Блог

en: Video
ru: Видео

en: Photo
ru: Фото

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Poll
ru: Опрос

en: Sign in
ru: Войти

en: Forgot your password?
ru: Забыли свой пароль?

en: Taxonomy field @field_name not found.
ru: Поле таксономии @field_name не найдено.

en: Request a new password
ru: Запросить новый пароль

en: Invalid start param @start
ru: Неправильный начальный параметр @start

en: Node type not specified
ru: Тип узла не указан

en: Could not upload file
ru: Не могу загрузить файл

en: Email or username
ru: Электронная почта или имя пользователя
