MASt (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Image
ta: படம்

en: Book
ta: நூல்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Forum
ta: மன்றம்

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Poll
ta: வாக்குபதிவு
