Master (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: status
am: ሁኔታ
