Master (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Modules
be: Модулі

en: n/a
be: [няма]

en: status
be: статус

en: Key
be: Ключ

en: Features
be: Функцыі

en: Required modules
be: Неабходныя модулі
