Master (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Modules
bg: Модули

en: status
bg: състояние

en: Key
bg: Ключ
