Master (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: status
bn: অবস্থা

en: Required modules
bn: প্রয়োজনীয় মডিউলসমূহ
