Master (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Modules
cy: Modiwlau

en: status
cy: statws

en: Key
cy: Allwedd

en: Required modules
cy: Modiwlau angenrheidol
