Master (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Modules
el: Μονάδες

en: n/a
el: δ/υ

en: status
el: κατάσταση

en: Folder
el: Φάκελος

en: Key
el: Κλειδί

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Required modules
el: Απαιτούμενες μονάδες
