Master (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: شرح

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Label
fa: برچسب

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: n/a
fa: هیچ

en: status
fa: وضعیت

en: Folder
fa: پوشه

en: Key
fa: کلید

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Required modules
fa: ماژول‌های مورد نیاز

en: Master
fa: مدیر

en: Uninstall modules
fa: عزل ماژول ها
