Master (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Modules
hr: Moduli

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Key
hr: Ključ

en: Features
hr: Značajke

en: Required modules
hr: Nužni moduli
