Master (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Label
is: Merking

en: Modules
is: Einingar

en: n/a
is: á ekki við

en: status
is: staða
