Master (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Modules
ka: მოდულები

en: status
ka: სტატუსი

en: Key
ka: გასაღები
