Master (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
