Master (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Label
oc: Etiqueta

en: Modules
oc: Moduls

en: n/a
oc: n/d

en: status
oc: estatut

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Key
oc: Clau

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Required modules
oc: Moduls necessaris

en: Master
oc: Maître
