Master (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Modules
sq: Modulët

en: status
sq: gjendja
