Master (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: n/a
te: వర్తించదు

en: status
te: స్థితి

en: Features
te: విశేషాలు

en: Current value
te: ప్రస్తుత విలువ

en: Required modules
te: తప్పనిసరి మాడ్యూళ్ళు
