Master (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Modules
ug: مودۇللار

en: status
ug: ھالىتى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Required modules
ug: modulesزۆرۈر
