Master (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: Label
vi: Nhãn

en: Modules
vi: Mô-đun

en: n/a
vi: không có

en: status
vi: trạng thái

en: Folder
vi: Thư mục

en: Key
vi: Khóa

en: Features
vi: Tính năng

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Current value
vi: Giá trị hiện có

en: Required modules
vi: Các module yêu cầu

en: Master
vi: Chính
