Master (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Modules
ast: Preseos

en: n/a
ast: n/d

en: status
ast: estáu

en: Key
ast: Llave

en: Required modules
ast: Preseos necesarios
