Master (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Modules
cs: Moduly

en: n/a
cs: není

en: status
cs: stav

en: Folder
cs: Složka

en: Key
cs: Klíč

en: Required modules
cs: Požadované moduly

en: Master
cs: Nadřízené
