Master (7.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: status
dz: གནས་ཚད་
