Master (7.x-2.0-beta2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Settings
es: Configuración

en: Back
es: Atrás

en: Label
es: Etiqueta

en: Modules
es: Módulos

en: n/a
es: n/d

en: status
es: estado

en: Folder
es: Directorio

en: Key
es: Clave

en: Features
es: Características

en: Scope
es: Ámbito

en: Required modules
es: Módulos necesarios

en: Master
es: Máster

en: Some dependencies could not be resolved: @modules
es: Algunas dependencias no pudieron resolverse: @modules
