Master (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Modules
fi: Moduulit

en: n/a
fi: ei mitään

en: status
fi: tila

en: Key
fi: Avain

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Scope
fi: Kohde

en: Required modules
fi: Vaaditut moduulit

en: Master
fi: Isäntä
