Master (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Modules
gl: Módulos

en: n/a
gl: n/d

en: status
gl: estado

en: Key
gl: Clave

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Required modules
gl: Módulos necesarios
