Master (7.x-2.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Description
hi: उल्लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Label
hi: लेबल

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: status
hi: स्थिति

en: Required modules
hi: अनिवार्य मॉड्यूल
