Master (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Description
it: Descrizione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Label
it: Etichetta

en: Modules
it: Moduli

en: n/a
it: n/d

en: status
it: stato

en: Key
it: Chiave

en: Features
it: Funzionalità

en: Scope
it: Portata

en: Required modules
it: Moduli richiesti

en: Master
it: Principale
