Master (7.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Label
ja: ラベル

en: Modules
ja: モジュール

en: n/a
ja: 利用不可

en: status
ja: 状態

en: Key
ja: キー

en: Features
ja: フィーチャー

en: Scope
ja: スコープ

en: Required modules
ja: 必要なモジュール

en: Master
ja: マスター

en: Uninstall modules
ja: モジュールをアンインストール
