Master (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Modules
jv: Modul

en: Key
jv: Kunci

en: Required modules
jv: Mbutuhaké modul
