Master (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್
