Master (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: n/a
ku: نییە

en: status
ku: ڕەوش

en: Key
ku: کلیل

en: Required modules
ku: مۆدیولە پێویستەکان
