Master (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Modules
lv: Moduļi

en: n/a
lv: n/p

en: status
lv: statuss

en: Folder
lv: Mape

en: Key
lv: Atslēga

en: Required modules
lv: Nepieciešamie moduļi
