Master (7.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Modules
mn: Модиулууд

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: status
mn: статус
