Master (7.x-2.0-beta2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Modules
my: Module များ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်
