Master (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Modules
nn: Modular
