Master (7.x-2.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Modules
pl: Moduły

en: n/a
pl: n.d.

en: Key
pl: Klucz

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Scope
pl: Zasięg

en: Required modules
pl: Wymagane moduły

en: Master
pl: Główny
