Master (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Modules
sk: Moduly

en: n/a
sk: nie je

en: status
sk: stav

en: Key
sk: Kľúč

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Scope
sk: Rozsah

en: Required modules
sk: Požadované moduly
