Master (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Label
sv: Etikett

en: Modules
sv: Moduler

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Folder
sv: Mapp

en: Key
sv: Nyckel

en: Features
sv: Funktioner

en: Scope
sv: Omfattning

en: Required modules
sv: Obligatoriska moduler

en: Scopes
sv: Omfattningar

en: Master
sv: Huvud

en: Uninstall modules
sv: Avinstallera moduler
