Master (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Label
uk: Мітка

en: Modules
uk: Модулі

en: n/a
uk: н/д

en: status
uk: стан

en: Folder
uk: Тека

en: Key
uk: Ключ

en: Features
uk: Властивості

en: Scope
uk: Область

en: Current value
uk: Поточне значення

en: Required modules
uk: Обов’язкові модулі

en: Scopes
uk: Області

en: Master
uk: Головне
