Master (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Label
ur: عنوان

en: Modules
ur: موڈیولز

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: status
ur: حالت
